BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

XXI amžiaus panelių kabinimo ypatumai

Laba diena.

Ilgai sėdėjau ir galvojau apie ką gi man čia parašius. Negi apie save teks rašyti? Juk tokia tema nė man, nė jums nebūtų įdomi. Galvojau, galvojau ir sugalvojau.

Panelių kabinimo ypatumai

Taip, taip. Hahaha „kabinam” haha, kur kabinsim? Ant pakabų? Labai šmaikštu, labaaaaai šmaikštu. Patys suprantat apie ką kalbu. XXI amžius gali pasigirti pokalbių užmezgimo būdų įvairove. Visos naujos komunikacinės technologijos suteikė naujus „priėjimus” ir kiek, ermm, „patobulino” senuosius.

1. Prisėdi prie kompiuterio, atsidarai Skype. Ah, ji online. Na gi reikia kažką parašyti. „Kaip sekas?”. Netinka, per daug banalu. Gal ką nors susijus su namų darbais? Ne, nereikia tokių dalykų kišti. Gerai, pradžioje, be abejo, bus „labas”. O gal geriau „Sveika?”. O kas jei ji nesveika? Gal serga ar sloguoja? Reikia kaip nors šmaikščiai pasisveikint. „Priviet”? Maloniai šmaikščiai. „Zdrasvicie, comrade!”. Dieve, koks aš kvailys. Tiks „labas”. Kas toliau? Tiek tos, tiks „kaip sekasi?”, gal iš to koks normalus dialogas išsirutuliuos. Gerai, atsidarom chat‘ą, parašom „labas”. Ir enter. Enter sakiau. Nesispaudžia. Nelinksta pirštas. Bandom iš riešo. Velnias ir to neina pajudinti. Gal vis tik „labas” netinka? Tinka, tinka, reikia tik išsiųsti. Gal spausti nosim, jei pirštai taip neklauso? Gal iš vis nesiųsti, juk taip kvaila? Ne, reikia siųst. Na 3…2…1… err… 0.5… Nesispaudžia! Giliai įkvėpiam ir, siųsti! Valio! „Labas.”. Reikėjo rašyti „sveika”, „labas” visai netinka. „This message could not be sent.”. O velnias, ji jau atsijungė. Na ką gi, bandysim vėl, rytoj.

2. Suledėjusiais pirštais suspaudai sms‘ą, paliekant tūkstantį klaidų. Žiūri į ekraną, užsimerki ir išsiunti. Žinutė išsiųsta. Pyp, pyp. „Aš gi čia stoviu, ko tu man rašai?” - pasigirsta garsas už maždaug pusantro metro. „Err, nes… nes man… koją skauda?” - atsakai, greitai apsisuki, pabėgi.

3. „Gal galima atsigert?” - klausia ji. „Be abejo, prašau” - atsakai. Ji atsigeria ir grąžina buteliuką. „Dėkui” - padėkoja. „Prašau, prašau, gal dar nori?”,- ji vis dar atrodo ištroškusi. „Ne dėkui”. „Tikrai? Galiu duot, man negaila” - ji tikrai atrodo ištroškusi. „Ačiū, tikrai nebenoriu.”. „Nesidrovėk, imk tik imk.”. „Klausyk aš tikrai nenoriu.”. „Aš noriu” - įsiterpia labai nelauktas trečias asmuo. Duodi jam, jis atsigeria. Gėrimas baigėsi. Tavo burna išdžiūvusi, labai nori gerti.

4. „Labas, kaip sekasi?” - klausia ji. Reikia kažką atsakyti, na gi gretai. Ką nors smagaus, linksmo. Reikia prajuokint ją. O gal ką nors rimto? Privalai išnaudoti šią situaciją, tai gali virsti normalios trukmės dialogu! Apžiūrim aplinką, gal joje išeis surast ką nors, kas duotų kokią užuominą, kaip atsakyti į šį kakinančiai suktą klausimą. Suoliukas, durys, langai, grindys, batai, tualetas. „Ai nieko, va kątik nusimyžau.”.

5. „Labas” - drebančiu balsu sakai. „O, sveikas” - atsako ji. Šypsosi reiškiasi viskas gerai. Na gi paklausk. Paklausk! Galbūt šiandien neužsiėmusi? Gal nori ką nors nuveikt? Neišeina. Naudokis kokia nors technika, kad išvarytum šią paniką iš savęs. Įsivaizduok ją nuogą! Šūdas, dar blogiau! Gerai, įkvėpk ir lėtai, kad ir skiemenuodamas pasakyk tai. Ar šiandien būsi užsiėmusi? „O sveika. Klausyk, gal šiandien būsi užsiėmusi?” - pasigirsta kitas vyriškas balsas, kuris viską sugadins. „Ne nebūsiu.” - atsako ji. „Tai gal šiandien kur nors nueinam?”. „Gerai”. Viskas? Tik tiek? Jie apsisuka ir nueina nuo tavęs. „Šūūūūūdaaaaassss!” - pradedi rėkti. Visi žiūri į tave, o tu tik parodai jiems didįjį pirštą ir nusisukęs, piktas nueini.

6. Žiūri, stovi ji netoliese. Greitai pribėgi ir sukaupęs visas jėgas sakai: „Labaskaipsekasilabaigražiirgalvojaugalbūtvisainorėtumkąnorsnuveiktikartuarkažkastokio?”. Žodžius išbėrei kiek galima greičiau, staiga karštis užlieja veidą, stebi kaip ji reaguos. Ji sutrikusi pakrato galvą ir sako „Nieko nesupratau, gali pakartot?”. Velnias… Giliai įkvepi, iškvepi ir važiuojam dar kartą. „Sakiaulabastulabaigražiircharakteristavolabaimalonusirlabainorėčiaukurnorssutavimnueiti.”. Ji vis dar atrodo sutrikusi. „Ką???” - besijuokiant klausia ji. Iškeli rankas ir numoji. Tiek tos.

7. Paskutinis bandymas, šiandien tau pavyks. „Labas” - sakai, jauti kaip adrenalinas teka visu kūnu. „Kaip sekasi?” - klausi drebėdamas. Taip toli dar niekad nebuvai nuėjęs. „Puikiai, o tau?” - klausia ji. Pokalbis? Nuostabu! „Šauniai. Aš tik taip pagalvojau… Galbūt norėtum kur nors kartu nueiti su manimi?” - ooo kas čia kietas? Klausiu, kas čia kietas!? Tu kietas! Pats kiečiausias. „Tu labai mielas, bet jei čia kvieti į pasimatymą, tai, deja, aš jau susitikinėju su kai kuo kitu. Bet šiaip pabendraut mes tikrai galėtume”. Jėgos apleidžia, išbąli ir tada susirauki. „ O… Gaila… Jo… Šūdas… Šūdas. Š-Ū-D-A-S. Eikit jūs visi… Dzin, va viskas man dzin. Nusispjaut. Atsibodo. Viskas, baigiau. Game over, dėjau.” - užpykęs išeini nekenčiant viso pasaulio.

Ar gi nežavu? Jokių kiaušinių ne tik teoriškai, bet greitai bus ir praktiškai.

Nepykit, ponios ir ponai, bet nesusilaikiau. Ši scena man pasirodė labai juokinga:

http://i733.photobucket.com/albums/ww337/kazikox/baig2.gif

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. šmaikštu :) Asmeninė patirtis?

 2. hashisher:

  ko čia tyčiojies lyg pats nenorėtum būti tos mergos iš twilight vietoj! turiu omeny, visi juk nori, kad į juos spoksotų robertas patisonas

 3. Gali būti ir blogiau juk gali taip niekad ir neprisiruošt su ja pakalbėt..

 4. vjusta > Deja, tos patirties ten išties kažkiek yra. :)

  hasisher > Ta merga vienintelis geras dalykas filme.

  ENORCA > ehe

 5. Limas:

  Kas , per skiedalai , pirma , nors kartais manom , kad merginos vienodos ju ira tam tikros grupes . Nori Kazko pasiekti Naudokis S.P.P - suprask , pajausk , paveik . Pirma turi ja priskirt vienai is 12 grupiu ir ji jau beveik tavo , ju neigimo elementas labai didelis jos mus permato geriau nei mes jas todel niekada nepalik akivaizdzios vietos jai dvejot PVZ: Tai gal nenoro , nemegsti , mazu … visokiu trynimu . Dazniausiai nieko nezinant but konkreciam ir palikt paslapty tai yra viena is paslapciu , o romantika , kad ir kokia banali veikia , daugiau nei puse merginu . Nera tobulu zodziu vienai situacijai , bet tinkamas humoras ir leidimas jai pasijaust , kad tu jai artimas pades , kaskas panasaus i bandyma sulygint kvepavimo kai ji arti .

Rašyti komentarą