BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įstatymas for teh lulz

OH HAI GUYS.

Būsiu neoriginalus ir parašysiu apie ką visi jau ir taip rašo. Be abejo, tai tik mano nuomonė (kartais net ir su ja nesutampa) ir humoras, tad per daug neįsijauskim. :)
Tai, vagi, nagi, ką gi turime? O turime ne ką. Gražulį. Vieną iš tų, kurie įsitikinę, kad kuo garsiau rėks - tuo teisingesni bus. Bet aš ant jo nepykstu. Fuck no. Išties kai kuriais aspektais galiu jį sutapatinti su savimi, o tai leidžia man daryti įžvalgas kurių dauguma nedaro. Kokie tie mūsų panašumai?
Mes abu apie politiką nusimanome tiek pat kiek devynmetis apie atominių elektrinių struktūrą.
Jei man pasiūlytų eiti į politiką, ar aš eičiau? Be abejo. Skirtumas, kad man niekas nesiūlo, o jam pasiūlė.
Taigi dabar sėdi, šildo subinę kėdėje, stebi kaip pilnėja piniginė ir… Ir ką dabar? O ką veikti? Call Of Duty žaisti su bendradarbiais kol priešais stovintys dėdės kalba apie kažkokią „krizę” jau atsibodo. Nervas ima, juk tariasi ne „krizė”, bet „krizzzė”. Ir šiaip labai prasta ta televizijos laida, nežino kodėl visi apie ją tik ir šneka. Tad sėdi žmogus, patogu, malonu, bet nuobodu. Ir staiga, visai netikėtai šauna mintis - blemba juk mes galime teigti įstatymus. Ir taip atsivėrė naujos kūrybinės erdvės.
Aš ir taip daryčiau.
Atsivėrė galimybė padaryti vieną didžiausių pokštą Lietuvoje! Arba internetiškai šnekant „holy fuck, epic lulz ensured”.
Bet čia tenka pripažinti, kad gavę ir suvokę kokią galę turi, aš nuo pono Petro skiriuosi.
Aš asmeniškai būčiau ėmęsis mažesnių pokštų. Taip būtų ką veikti ilgiau. Žiūrėčiau kas populiaru, tada sugalvočiau kokį pateisinimą kodėl tai reikia uždrausti.
„Vitaminas C? Uždraust! Girdėjau gėjai šitą irgi turi! Nenoriu tokios bjaurasties tarp mūsų normalių (HAHAHA) žmonių.”
O tada stebint kaip plūduriuoja pilvo lašinukai baseine visa tai pasakoti draugams ir žvengti iki skausmo.
Bet Petras netoks. Taip elgiasi kiti, bet tik ne jis. Jis nusprendė daryti ne keletą mažų, bet vieną epinį, milžinišką, gigantišką prikolą, nuo kurio, be jokių abejonių, žvengs visa tauta, kaimynai ir vergais tapę afrikiečiai vaikai, kažkur dykumos gelmėse. Jis nusprendė - kam daug mažų, jei galima viską apimti vienu?
Taip ir padarė.
Ir visi dar dabar gaudo orą. Pilvus skauda, galva svaigsta, bet nustoti juoktis niekaip neišeina.

Tad nusprendžiau padaryti mažą sąrašą, apie tai ko galime tikėtis po 2010, kai įstatymas įsigalės. Tie kas skaitė mano ankstesnį įrašą pavadintą „Ko tikėtis 2012-tais” manau jau įsitikino, kad aš niekada neklystu.Tad pradedam:

1) Smarkiai kris Lietuvos gyventojų skaičius. Šeimos bus sunerimusios ir nusiminusios, kad niekaip netampa tėveliais. „Tas gandras niekaip neatskrenda. Apskritai kur jie dingo? Man baisu, nejaugi niekuomet nebūsiu mama?” - baiminsis dauguma moterų. Trisdešimt aštuonerių metų vyras ir metais jaunesnė jo žmoną, ašarų pripildytomis akimis pasakos žurnalistams, kaip kartą važiuojant laukuose pamatę gandrą jie puolė jam iš paskos, griuvo ant kelių ir meldė, kad šis atneštų jiems vaikelį. Tačiau gandras tik nuskrido. Užuojauta tėvams. „Teks eiti patiems vaikelio ieškoti” - skundėsi jie. „Girdėjau po kopūsto lapais juos dažnai randa.”

2) Išaugs kopūstų paklausa.

3) Vaikams prieš miegą vietoj pasakų bus skaitoma konstitucija ar teismo priimti nuosprendžiai.

4) Galiausiai bus nuspręsta nusileisti ir leisti rodyti pirmąją Hario Poterio dalį per televiziją. Filmas bus rodomas antrą valandą nakties, su didele, raudona „S” raide. Taip pat vietoje veiksmo scenų bus įdėta graži Everesto nuotrauka, kurią tyliai nušvilpė iš deviantart svetainės.

5) Bus uždrausti drabužiai, kurie rodo bent dalį odos, nes bus nuspręsta, kad nuogybės tvirkina protą ir sielą. Visi pradės nešioti tamsius apsiaustus, dideles kepures, pirštines, veidus pradės dengti skraistėmis, o akis - pigiais akiniais nuo saulės.

6) Šalyje padaugės musulmonų, tačiau tik trumpam. Sužinoję, kad anksčiau minėtas įstatymas taikomas ir vyrams jie nuspręs, kad neverta čia gaišti laiko ir grįš namo.

7) Simpsonai taps blogio simboliu. Bus išleista nauja Biblijos versija, kurioje bus parašyta: „net Dievui nepaklusęs Liuciferis atgailaus priešais blogio ir kančios įsikūnijimus, kurie sukūrė viską kas yra bloga, ir visa kas yra šlykštu, visų ligų, skausmo ir neapykantos kūrėjus Simpsoferius.”

8) Pradžioje bus uždrausta tranki muzika - nes tai agresiją ir pyktį skatinantys dalykai. Vėliau bus uždrausta šokių muziką - ją uždraus tuo pačiu metu, kai uždraus žmonėms lankytis klubuose. Dar vėliau bus uždrausta, bet kokia muzika. Argumentacija tokia: „muzika veikia nuotaiką. Tai yra stimuliacija. Tai narkotikas, nes asmuo išklausęs geros muzikos dozės, nori ją girdėti vis dažniau. Narkotikai draudžiami.”

9) Lietuvoje išliks viena legali muzikos grupė. Jos vienintelis išleistus albumas - tuščias diskas.

10) Bus uždrausta nepilnamečiams naudotis veidrodžiais, nes dėl jų atsiranda galimybė, kad priešais veidrodį jie stovės nuogi. Taip jie pamatys tas šlykščias ir degraduojančias kūno dalis.

11) Nepilnamečiams norint atlikti gamtinius reikalus šalia privalo stovėti pareigūnas, kuris užtikrintų, kad vaikas nepažvelgs žemyn. Atliekant šiuos reikalus asmuo privalės žiūrėti į ant lubų esančią Gražulio nuotrauką.

12) Žodžiai „penis, pimpalas, vagina, vulva, šikna, subinė” ir t.t. nebeegzistuos.

13) Lietuvos piliečius pasieks gandai, kad kažkur, tolimuose kraštuose, žmonės užsiiminėja tokiu mistiniu dalyku vadinamu „seksas”. Pasakojama, kad tai malonus procesas, kurio dėka atsiranda vaikai. Suinteresuoti Lietuvos ekstremalai nuspręs tai išbandyti. Apsirengę žiemai skirtais drabužiais dvi poros kelias valandas žiūrėjo vienas į kitą. Vienos poros nariai net išdrįso paspausti vienas kitam ranką. Tačiau po visko, nepajutę jokio malonumo ir apžiūrėję kambarius įsitikinę, kad neatsirado joks vaikas, nusprendė, kad šis taip vadinamas „seksas” tėra mitas.

14) Viena ekstremali pora bus įkalinta iki gyvos galvos, po to kai jie buvo pastebėti vienas kitam spaudžiant ranką.

Kai visas pasaulis toleruoja - Lietuva kovoja. Žiūrim į kitus, vertiname juos ir pasisaviname visus neigiamus aspektus. Girdėjau, kad Grybauskaitė žada įstatymo pataisas. Na tikėkimės. O jei ne? Na tada dedamės kaukes, buriamės į grupes, pasivadinam kokiu kvailu pavadinimu ir traukiam į gatves. Kiekvienas protestuoja kaip išmano. Nes jau dzin. Viskam yra ribos. Taip ir būna, kai keli sprendžia už visus. Tuo labiau kai tie keli - su protu susipykę rėksniai.

Taip pat, sako, kad Lietuva paremta tikėjimu. Lietuvos moralė paremta Dievu ir biblija. Tad aš turiu klausimą - jei jau remiamės biblija kalbant apie gėjus, kodėl nesiremiam ja kalbant apie kitus dalykus? Cituojam (iš biblija.visiems.lt):

Pr 3,16 Moteriai Jis tarė: ‘Aš padauginsiu tavo nėštumo vargus ir su skausmu tu gimdysi vaikus; tave trauks prie tavo vyro, o jis tau viešpataus’.

1 Kor 14,34 Jūsų moterys bažnyčiose tetyli, nes joms neleidžiama kalbėti, jos turi būti klusnios, kaip sako ir įstatymas.

1 Kor 14,35 Ir jeigu jos nori ko nors išmokti, tepasiklausia namie savo vyro, nes moterims gėdinga bažnyčioje kalbėti.

1 Tim 2,11 Moteris tesimoko tyliai, su visišku paklusnumu.

1 Tim 2,12 Neleidžiu, kad moteris mokytų nei kad vadovautų vyrui, - ji tesilaiko tyliai.

1 Tim 2,13 Juk pirmas buvo sutvertas Adomas, o paskui - Ieva.

1 Kor 11,3 Noriu, kad žinotumėte, jog kiekvieno vyro galva yra Kristus, moters galva - vyras, o Kristaus galva - Dievas.

Ef 5,22 Jūs, žmonos, būkite klusnios savo vyrams lyg Viešpačiui, nes vyras yra žmonos galva, kaip ir Kristus yra galva bažnyčios, - Jis kūno gelbėtojas. Todėl kaip bažnyčia paklūsta Kristui, taip ir žmonos visame kame teklauso savo vyrų.

Tad kodėl moterys turi lygias teises? Kodėl vyrai nėra jų valdovai?

Lk 19,27 O tuos mano priešus, nenorėjusius, kad jiems viešpataučiau, atveskite čia ir nužudykite mano akyse!’ Tai pasakęs, Jėzus visų priešakyje nukreipė žingsnius į Jeruzalę.

Tad kodėl neturime dienos paskirtos masinėms žudynėms kitatikiams?

Tit 2,9 Ragink, kad vergai būtų klusnūs savo šeimininkams, stengtųsi visame kame jiems įtikti ir neprieštarautų,

Tit 2,10 kad nevogtų, bet rodytų visokeriopą gerą ištikimybę, kad visu kuo puoštų Dievo, mūsų Gelbėtojo, mokymą.

1 Pt 2,18 Tarnai, su visa baime būkite klusnūs šeimininkams, ne tik geriems ir švelniems, bet ir rūstiems.

Ef 6,5 Jūs, vergai, klausykite savo žemiškųjų šeimininkų su baime ir drebėjimu, nuoširdžiai kaip Kristaus.
O kur gi mano vergai?

Here comes the fun part! Priėjome prie tos vietos kur rašoma apie gėjus. Woohoo!

Kun 20,13 Jei vyras sugultų su vyru kaip su moterimi, abu bjauriai nusikalstų ir abu turi mirti.

Kodėl pas mus tai nebaudžiama mirtimi? A? Ir šiaip, tame pačiame skyriuje taip pat parašyta:

Kun 20,17 Jei kas imtų savo seserį, savo tėvo ar motinos dukterį ir matytų jos nuogumą ir ji matytų jo nuogumą, abu bus padarę bjaurų nusikaltimą; jie bus išnaikinti savo tautos akivaizdoje; jie patys atsakys už savo kaltę.

Kun 20,18 Kas sugultų su moterimi jos mėnesinių metu, abu bus išnaikinti iš savo tautos.

Kai kurios citatos iš senojo testamento. O kaip gi Jėzus?

Mt 5,17 ‘Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų. Ne panaikinti jų atėjau, bet įvykdyti.

Mt 5,18 Iš tiesų sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis, nė viena raidelė ir nė vienas brūkšnelis neišnyks iš Įstatymo, kol viskas išsipildys.

Nesu aš biblijos žinovas, bet… Oho.

Ir ką galima manyti apie žmogų, kuris teigia, kad jo moralė ir vertinimai grįsti biblija? Ir tokie žmonės vadovauja valstybei? Smagu. :)

P.S. Tingiu skaityti ir taisyti klaidas, tad fuck it.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. Ieva:

  Nu tu pavarai! Ir pastoviai. Nežinau iš kur trauki viska, bet nuotaiką praskaidrino.

 2. Aš prisidedu prie Ievos - tu pavarai! Ne kiekvienam sektųsi būti sarkastišku šiek tiek pasenusių naujienų apžvalgininku. O tau, kaip pastebėjau, sekasi.

 3. >_> tikiuosi dėsimęs anonymous kaukes >:3

 4. Gerai papostinta. Respect.

 5. ?:

  ar tu neatrašinėji į savo skaitytojų komentarus?
  tikriausiai pats supranti, kaip siaubingai elgiesi

Rašyti komentarą