BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tapk kale!

Ar atsibodo būti nepastebėtai?

Ar atsibodo būti nepopuliaria?

Ar atsibodo kęsti vienatvę?

Ar atsibodo matyti kitas besilinksminančias ir gaunančias visą aplinkinių dėmesį, kai tuo tarpu TU lieki nepastebėta?

Nustok liūdėti ir verkšlenti! Tavo problemoms atėjo galas.

Mūsų patyrę, profesionalūs tyrėjai ir mokslininkai ilgai gilinosi į šią problemą, kuri atrodo kankina daugumą moterų ir galiausiai, po tiek metų sunkaus darbo, rado sprendimą, kuris tarsi stebuklas akimirksniu išspręs jūsų bėdas. Koks tas sprendimas?

*dramatiška muzika*

*trimitai*

TAPK KALE

*auditorijos aplodismentai*

Tai tarsi magijos įkvėptas gidas sužavėjęs Jungtines Amerikos Valstijas ir dalį Europos, kuris skverbiasi ir į lietuvaičių širdis! Autorės Šliūh Aprostitut ( ji parašė tokius žemę sudrebinusius bestselerius kaip „Pimpalo dydis - svarbu, o kiekis - dar svarbiau”; „Kaip atsikratyti orumo ir savigarbos per 5 dienas”; „Nepažįstu jokio bakalauro”; ir, be abejo, mergaitėms skirtas pasakų rinkinys „Kunilingas ir draugai”) neapsakomai gilios ir nenuginčijamos įžvalgos, paremtos autorės begaliniais patirties perlais ir mokslininkų tyrimais, suteikia moterims, ypatingai paauglėms, naujos vilties ir kitokį požiūrį į gyvenimą.

„Visada maniau, kad savigarba yra labai svarbus žmogaus bruožas. Vengiau prastą reputaciją turinčių žmonių, neleisdavau būti grabinėjama ir įžeidinėjama. Laukiau ir maniau, kad nekaltybę svarbu atiduoti žmogui, kuriuo galėčiau pasitikėti ir, kuris mylėtų mane. Tačiau perskaičiau „Tapk Kale” ir mano požiūris pasikeitė. Dabar turiu tūkstančius draugų! Šimtai vaikinų man rašo kiekvieną dieną, kiekvieną vakarą dalyvauju vakarėliuose! Visi žino mano vardą!” (kalba taisyta daugybę kartų) - sako patenkinta klientė, kurios gyvenimą visiškai pakeitė šis revoliucinis produktas. Iš tylios, akiniuotos knygas graužiančios nevykėlės ji tapo viena populiariausių mokyklos merginų. Jos vardas puošia daugumą mokyklos sienų, įskaitant ir tualetus, ji nuolat gauna nepažįstamų, susižavėjusių vyrų skambučius kviečiančius susitikti ir bandančius vienaip ar kitaip pavergti jos širdį.

„Nors penkiolikai minučių, man daugiau tikrai neprireiks” - rašo jai vienas fanas.

O ho ho ho ho!

A ha ha ha ha!

Ah tie galvas pametę vaikinai!

Autorė šią knygą vadina geriausiu savo darbu:
„Šį kartą pasistengiau ir nieko nekopijavau iš vikipedijos” - aiškina ji.

„Dauguma moterų nesupranta, kad jos pačios kaltos dėl savo tokios padėties. Kai skiri tiek dėmesio „savigarbai”, žinoma nelieka laiko savo kališkai prigimčiai vystyti. Mokslas? Šeima? Ateitis? Kokia dar ateitis!? Brangiosios, mes juk gyvename dabartyje, galas žino kas bus toje ateityje. Gali, pavyzdžiui, rytoj imti ir pradėti lyti spagečiais. Juk visko gali būti.”

„Vienas pagrindinių dalykų, į ką noriu atkreipti dėmesį, tai gebėjimas atskirti kas svarbu ir kas ne, kas gerai ir kas ne. Jei sako „ei kekše, davai eikš čia” - tai gerai. Juk tau skiria visą savo dėmesį, juk kalba apie tave su savo draugais. Argi ne to tu nori? Viena mergina man kartą skundėsi, kad kai kurie vaikinai ją visaip grabalioja ir sako „Na tokia dar visai dzin. Išgėrus visai būtų galima.”. Ji nesuprato kiek ji yra daug pasiekusi ir kokios galimybės jai atsivėrė.”

„Dėmesį savo knygoje skiriu smurtui prieš moteris. Aš manau, kad ši problema yra pačioje moteryje, juk pripažinkim kartais įvairios mintys atkeliauja į galvą: apie išsilavinimą, planus ir t.t. Iškyla tokie absurdiški klausimai kaip: „Ką gi aš darau su savo gyvenimu?”. Manau tokiais atvejais stumdymai puikiai padeda. Mes to nusipelnėm!”

„Svarbu išvaizda, populiarumas. Tik tai svarbu. Išmokysiu jus kodėl reikia nekreipti dėmesio į mąstančius, ambicijų ir vilčių pilnus vaikinus, kurie tave gerbtų ir mylėtų. Pasitelkusi paprastą vizualinę metodiką išmokysiu jus rinktis teisingai.”

„Padėsiu suprasti kas yra meilė. Abipusė pagarba ir pasitikėjimas, artumas - nesąmonė! Seksas, seksas, seksas, drabužiai, seksas, populiarumas, seksas - štai kas yra meilė.”

Ši knyga taip pat apima temas:
• kodėl verta atsiduoti už pinigus ar tiesiog už dėmesį;
• kodėl violetinė spalva yra tokia svarbi;
• kodėl privaloma šypsotis kai iš tavęs tyčiojimąsi;
• „Apsinuoginsiu, kad jums patikčiau” filosofija;
• Alkoholis tavo draugas - jis suteiks daugiau jėgų atsispirti tam prakeiktam savigarbos jausmui;

Tad ko dar lauki? Tapk kale jau šiandien!

Juk visos tavo draugės tai daro. Tik pažiūrėk į tokius populiarius portalus kaip „one” ir „pažintys” ir t.t.

Tad ko tu dar lauki?

Juk būti kale, taip paprasta.

Bet tai dar neviskas!

*nustebusios publikos skleidžiami garsai*

*būgnai*

Užsisakykite dabar ir nemokamai gaukite kitas autorės Šliūh knygas:

„Kjajp rashjit kjetjai”;

Ir be abejo kas gali pamiršti, lietuvaičių įkvėpto mega hito „Ble visos lėvos mergos turi bičus bet aš neturiu ir užknisa bet aš turiu fylosofija (nžn ka tai reikia hihihihi) kad geriau jokio neturiet nei belenkoks bet uzknisa kai toks zjbs bičas toks visai unreal ir su kazkokia nzn tokia vsškai tūpa merga zodziu o as vienisa uzknisa nygeliu nesuprantu kodl man nesiseka su bicais juk tikrai negali buti taip todėl kad esu PROTIŠKAI ATSILIKUSI”

Užsisakyk dabar!

Tapk kale!

P.S. Sarkazmą atidėjus į šalį, manau, kad tai išties yra problema. Kališkumas tampa populiariu.

P.P.S. Taip. Vėl pakeičiau šabloną, nes su anuo atsibodo kovoti. Kai spacebar funkcija keičiasi kas minutę, o “enter” reiškia chaotišką šokinėjimą nuo teksto viršaus iki apačios ir panašiai - turime problemą. Tik kažkodėl manau, kad tai ne šablono kaltė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (17)

 1. taip ironiška, kad visiškai nebenoriu tapti kale. o dar kažkada svarsčiau šią galimybę.

 2. X_X šitas šablonas man bado akeles

 3. Sunku si sablona skaityti…
  O kaliskumas ne tampa populiarus, o yra populiarus.

 4. Dar pagalvojau… Buvimas kale visgi jau nera tik populiarumo klausimas.. Tai jau visuomenes norma. Jaunu zmoniu akimis. O toks kurios nera kales, arba elgiasi ne kaip kales, pagal “kaliska” standarta gyvenanciu asmenu laikomos nenormaliomis.

 5. man patinka tavo ironija :) plysau is juoko

 6. Nepatogu skaityti labai…

 7. butu juokinga jeigu tai nebutu realybe :)

 8. Moterys dažniausiai kalėmis tampa po to, kai jos viena kartą paaukoja savigarbą mylimam vyrui, o jis pirmai progai pasitaikius ją sutrypia. Be to, čia jau visas menas moteriai išlaviruoti taip, jog aplinkinių akivaizdoje nebūtų kekšė, bet ir nekompleksuotų dėl netobulų šlaunų su vyru lovoje (niekada nesupratau, kokio velnio ta aplinkinių nuomonė visiems tokia svarbi. aplinkiniai už mus gyvenimo nenugyvens).

 9. Ir kur mes gyvenam…

 10. smagiai cia :))

 11. na ir parasyta

 12. Tai taip žiauru,bet man patiko ;DDDD

 13. .:

  paskutiniai žodžiai mane kaip reikalas šokiravo (Sarkazmą atidėjus į šalį) o aš visą šitą reikalą dar skaičiau kaip rimtą publicistinį (tikriausiai) straipsnį!

 14. hashisher:

  bet man taip patiko būti mergaite, kodėl tu liepi būti šuniuku?!

 15. Šlykštu, man patiko.

 16. šaunuolė. teisingai parašei :)

 17. Instante:

  Nerealu! Mano lietuvių mokytoja teigė, kad gerą komediją yra sunkiau sukurti, nei gerą tragediją, tačiau aš nesutinku - abi vienodai sunku. O tu ką tik sukūrei tobulą komediją - ačiū už sukeltą juoką, gerbiu už požiūrį ir taip ir toliau:))

Rašyti komentarą