BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rašom naują įrašą

We gon’ make love until you wake up…
We gon’ make love until you wake up…

Oi…

Labas vakaras.

Atsiprašau, tiesiog labai smagi dainelė grojo, nesusitvardžiau nedainavęs.

Taigi, vagi, nagi tralialia. Keistoje situacijoje esu, kažkodėl jaučiu vos ne „pareigos” jausmą ką nors parašyti, tačiau bėda ta, kad neturiu menkiausio supratimo ką. Skųstis ar verkšlenti, šaipytis ar aprašinėti - neįsivaizduoju. Kaltinu pastarąsias dienas, jų pasyvumą ir monotoniškumą. Be abejo, negi kaltinsi save? Šiais laikais taip juk nedera. Kalti visi išskyrus tave. Kažkur pavėlavai? Kamščiai keliuose, nieko padaryti negalėjau. Keliu trinktelėjai į stalo koją? Kas iš vis sugalvojo jį čia pastatyti, aš visad sakiau, kad kitoje pusėje jis būtų geriau tikęs.

——

2 dienų juodoji skylė

——

Kaip suprasti tą „2 dienų juodąją skylę”? O gi taip, kad šis įrašas buvo „stenamas” keturias dienas. Bent jau iki dabar, galbūt netikėtai ta skylė vėl išdygs. Vis dar nesupratusiems pabandysiu kuo paprasčiau paaiškinti, nors išties stebiuosi, kaip nesuprantantys tokio paprasto dalyko, išmoko, kad ir atidaryti interneto naršyklę:
Pirma įrašo rašymo diena - parašiau viską iki juodosios skylės;
Antra įrašo rašymo diena - užpakalio kasymasis ir lėtas galvos linksėjimas lengvo bliuzo ritmu;
Trečia įrašo rašymo diena - sąžinės graužatis ir pasimetimas;
Ketvirta įrašo rašymo diena - rašinėjau tai, ką dabar skaitai;

Problema ta, kad vis dar nesugalvoju kokia tema rašyti.

——

1 vakaro juodoji skylė

——

Pagaliau kilo idėja, kuri, tikėkimės, išsivystys į normalų įrašą. O gi rašysime apie tai, kokie mes visi tapome silpni ir pažeidžiami. Viskas mums sukelia vėžį, visko mums reikia saugotis. Yra naujas tyrimas, kuris sako, kad sėdėti ranka pasirėmus galvą yra nesveika, nes… raiščiai… ar kas ten… Neprisimenu. Taigi. Uh… Tiek tos.

——

1 dienos juodoji skylė

——

Nežinau kodėl nekyla jokios idėjos. Nejaugi išsisėmiau? Kažkaip tikėjaus kažkokio „pakylėjimo” prieš išsisėmimą. Nesinori rašyti apie tai kas buvo parašyta tūkstančius kartų. Nežinau, kaip jums, bet man atsibodo skaityti tą patį per tą patį, kiekvieną dieną. Tikriausiai čia tik man, bet labai monotoniški blog‘ai pasidarė. Suprantu, kad vasara, meilė kutena širdį… Truputėlį per „skystai” parašiau, juk savo blog‘e vaizduoju piktą ir viskuo nepatenkintą nihilistą. Reikia kažką piktesnio parašyti. Err… VULVA! Ai tiek tos. Taigi. Meilė, religija, piešiniai, kažkokios nuotraukos darytos mobiliuoju telefonu ir, be abejo, omgz Twilight! Naujame video aktoriai baltaspeniai kartoja tai, ką sakė paskutiniuose dvidešimt devyneriuose interviu. „Labai geras filmas bla bla bla fanai bus patenkinti bla bla bla visiems patiks bla bla bla”. Truputėlį pabodo. Jau kurį laiką nerandu „mirė mano pusbrolio geriausio draugo sesės vaikino šuns psichiatras” ir „one.lt toks fuu” tipo įrašų. O tai jau pliusas.

Apie spaudą išviso tyliu. Tas pats per tą patį, per tą patį.

——

1 vakaro juodoji skylė su karamele

——

Jau net nežinau kiek laiko „gimdau” šį įrašą. Minčių, žinoma, vis dar nėra. Taip pat nežinau kas atsitiko, bet pavargau nuo muzikos. Nesupraskit klaidingai, vis dar neatsispiriu patyliukais vaidinti, kad moku vienos ar kitos dainos žodžius, bet kažkaip dažniau pradėjau rinktis tylą. Sėdėti ir stebėti autobusų stotelę, kurioje per dieną apsilanko nedaugiau 10 žmonių, pasirodo, ne toks jau ir prastas užsiėmimas.

——

2 dienų juodoji skylė

——

Atsiimu viską ką rašiau prieš tai. Turiu silpnybę balsams, tad automatiškai ir muzikai. Nežinau kodėl, bet yra tik kelios grupės/atlikėjai, kurių klausau ir kurių vokalistai yra vyrai. Nieko negaliu padaryti, mane žavi moteriškas balsas. Aišku nebūsiu toks ekstremalus ir nesakysiu, kad visų moterų balsai - gražūs. Fuck no, nemeluosiu taip smarkiai ir nenoriu nieko vaizduoti. Tiesiog kartais visą mano dėmesį, kartais net kelioms valandoms, atima įvairiausio tipo moteriški balsai. Viliojantys, tyri, net užkimę, aukšto tono, žemo tono, kartais net nesvarbu ar jie dainuojamieji. Matyt manyje kažkas kažkur kažką sudirgina ir to pakanka, kad atsiduočiau akimirkai. Manau tai silpnybė. Stiprus žmogus neturėtų tapti priklausomu nuo tokių elementarių dalykų.

Bet operos pakęsti negaliu.

Ir dabar iškilo idėja - galbūt prabūti vieną dieną visiškoje tyloje? Įsigyti ausų kištukus, uždaryti visus langus. Ar gera idėja tai, ar absurdiška - nėra skirtumo. Vis tiek to nedarysiu.

——

1 dienos baltoji skylė

——
Mane nervina tai, kad vakare, kai jau esi pasiruošęs miegoti staiga iš kažkur kyla entuziazmas, noras veikti, siekti, kažkokia naivi viltis kažko imtis ir susilaukti gerų rezultatų. Tada ir idėjų kupina galva, ir minčių nestinga, ir svarbiausia - noro bei ryžto. Bet tuomet užmiegi ir atsibudęs ryte JEI ką nors atsimeni (taip būna retai) iš savo naktinėjimo, viską nurašai kaip nesąmonę ir tik pasijuoki iš savo kvailumo.

——

1 dienos juodoji skylė

——

Šūūūūūdas.

——

0.5 dienos juodoji skylė

——

Ištryniau viską ką čia parašiau, bet po kelių sekundžių dėkojau Microsoft‘ui už ctrl + z funkciją. Pamaniau, jei nekyla idėjų apie ką rašyti, galbūt būtent apie tai ir parašyt? Tad darbas jau kaip ir atliktas. „Jokių idėjų” taip įrašą būtų galima pavadinti arba „Įrašo kūrimo procesas”. Ar ką nors šmaikštaus, na čia jau nebe taip svarbu. Tad vuala! Įrašas baigtas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Surašei tą, ką patiria kiekvienas norėdamas parašyt apie ką nors, bet neturėdamas ką :DSmagu skaityt, originalų tekstą :D

Rašyti komentarą