BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nr. 1 ?

Bonjour mes amours!

Bonjour mes peties poupees!

Kaip sekasi? Man tai gerai. Tikrai gerai. Nors ruduo ir kala į šikną, bet negaliu skųstis, per daug gera. Gal kiek ir gaila dėl to, nes iš neigiamų emocijų didesnę motyvaciją galima išspausti. O dabar? Viskas ir taip gerai, lieka tik mėgautis. Arba chill‘int. Arba relax‘inti. Arba minkštai subinę įrėmus sėdėti kur nors šiltoje vietoje, gerti kažką malonaus, galbūt užkandžiauti ir veide nustačius kreivą šypsenėlę spoksoti į kitus. Kartais palinguoti galva. Kartais truputėlį pakelti dešinę ranką ir pajudint antakius sakant „Ėėėė seni…”. Arba susikūprinus ir atstačius raudonas akis į monitorių naršyti „erotinius” ( taip daug gražiau ir nekalčiau skamba nei „pornografinius” ) tinklalapius. Ei, čia jau kaip kas supranta atsipalaidavimą ir mėgavimąsi.

Pssst, renkuosi paskutinį variantą.

Galvojau rašyti apie „Šlykščiąją Trejybę”, arba „trijų dalių nesuvirškintas mano skrandžio turinys” arrrrba kitaip: Religija, Media ( arba kaip Anglonas griežtai reikalauja: visuomenės informavimo priemonės ), ir galiausiai - Nelaisvė ( prisiekiu, nieko geriau sugalvot nesugebėjau ). Visa tai galima būtų išreikšti trimis „keiksmažodžiais”, dėl kurių nuo kai ko tikriausiai gausiu sprigtą į kaktą, bet fuck it. Šiandien aš maištauju. Religija - tai Šūdas. Media - tai Kalė. Nelaisvė - tai Pizdec.

—————-

BET PRIEŠ TAI TRUMPAI PERDUOSIU KALĖS ŽINUTĘ:

Ei tu! Taip tu, ponas „ūūū žiūrėkit į mane aš esu jaunas ir moku naudotis INTERNETU”. Nieko tu nemoki, jei nesi užsiregistravęs JAHVĖS SUKURTAME, JĖZAUS PALAIMINTAME, ALAHO PROGRAMUOTAME, DZEUSO OLIMPO KALNE PATOBULINTAME IR DIEVO RA SAUGOJAMOJE svetainėje - FUCKING FACEBOOK, BITCH.

TEN GALI KELTI SAVO NUOTRAUKAS, KURIAS PADAREI STOVINT TUALETE, IŠKĖLUS KAMERĄ SAU VIRŠ GALVOS. NEPAMIRŠK IŠPŪSTI LŪPŲ, NES TADA VISI MANYS, KAD ESI SEKSUALI-US.
DARYK ĮVAIRIUS TESTUS IR NUSPĖK SAVO ATEITĮ, HOLY FUCK.

ŽAISK PATĮ GERIAUSIĄ SUKNISTOS VISATOS ŽAIDIMĄ - FARMVILLE. AUGINK DARŽOVES, ARK ŽEMĘ, NUIMK DERLIŲ, MELŽK KARVĘ, SWEET JESUS!

IR TAU NEREIKĖS NIEKO MOKĖT. TAIP, GERAI IŠGIRDAI, NEREIKĖS SIŲSTI JOKIŲ ŽINUČIŲ IR PO TO TEISINTIS TĖVAMS MELUOJANT, KAD NET NEĮSIVAISDUOJI KODĖL TOKIĄ MILŽINIŠKĄ SASKAITĄ GAVAI.

KO TU DAR LAUKI?

FACEMOTHERFUCKINGBOOKTAŠKASCOM

Reklama užsakyta „Aš parduočiau savo sielą už porą litų ir Co.”. Dėmesio: reklama gali neatitikti reklamuojamo produkto.

———–

Taip. Taigi apie ką aš ten? Ah taip - Šlykščioji Trejybė. Taigi nagi vagi vagina.

Pakalbėkim apie Media? Okey? Žiniasklaida, reklamos ir panašus šlamštas. Ok? Ok.

Nėra taip, kad aš esu nusistatęs prieš reklamą ar norėčiau, kad jos nebūtų, ar, kad kiekvienas susijęs su šia sritimi viešai su botagu sau daužytų per nuogą nugarą maldaujant kitų žmonių atleidimo. Ne, ne, tikrai ne. Aš tiesiog manau, kad Media - tai ŠĖTONO geriausiai įvykdyta plano „Degraduojam žmogų” dalis. Tikrai. Nemeluoju. Ar kada nors bandėt įsiklausyti į reklamą? Kažkada ankščiau ji rekomenduodavo, vėliau bandė įtikinti, dabar - liepia.

PIRK skalbimo miltelius.

PIRKITE rankų kremą.

Dažnai net neaišku ką reklamuojamas daiktas daro. Matai gražią moterį pusnuogę bėgančią gatve. Po minutės aukštyn žemyn šokinėjančių krūtų uždėtų ant „repeat”, mergina galiausiai sustoja ir iškelia rankas. Viskas. Dezodorantas moterims. Pirk.

Vienas komikas labai tiksliai nupasakojo tobulą reklamą: Moters veidas. Gražus. Kamera atsitraukia. Matosi nuogos krūtys. Kamera dar atsitraukia - mergina visiškai nuoga, išsiskėtus, kairė ranka uždėta ant šlaunies. Coca Cola.
Nežinau kaip jums, bet aš tai staiga užsimaniau atsigert.

Media, tai kaip jau minėjau - didžiausia pasaulio kalė. Jokių klausimų. Parsiduos už viską, nustums į šalį bet kokias moralės normas. Be jokios sąžinės graužaties draugiškai šypsodamasi, maloniai glostant tau petį už tris litus siūlys panaudotą švirkštą su ŽIV ant galiuko ir keliais heroino miligramais viduje, sumaišytais su keliais indų ploviklio lašeliais. „Imk.” Sakys. „Tau tai tikrai padės, patikėk. Juk gali manimi pasitikėti”. „Tik trys litai.”.

Imk.

Ir patiki.

Ir paimi.

O tada Pizdec.

Bet apie „Pizdec” kiek vėliau.

Pafantazuojam?

Įsivaizduok tokią situaciją: rytoj netikėtai visos žinių tarnybos praneša naujieną. Jėzus prisikėlė. Tikras, neišgalvotas, vaikšto ant vandens, gydo akluosius. Stebuklas! Visi puola melsti, visi tampa laimingi, viltis akyse, meilė širdyse. Na ta prasme čia taip vakaruose. Ten tie rytuose toliau vienas kitą sprogdina.

Praeina mėnuo. Praeina pusė metų. Metai.

Viskas truputėlį nusistovi, nuostaba dingsta. Ant bažnyčių kabo plakatai reklamuojantys mišias, „atviras duris” ir pan. Atsiranda rėmėjai. „Jėzaus kalba. Trečiadienį 20:00.” Renginį remia: … Jėzus duoda interviu, pasisako įvairiais pasaulio klausimais, toliau gydo akluosius ir t.t.

Praeina dar metai, du.

Jėzus gauna pasiūlymą filmuotis reklamoje. Televizijos ekranuose tarp DUREX ir Colgate, kartais tarp skalbimo miltelių, alaus ir „erotinių pokalbių” reklamų pasirodo nauja reklama:

Dykuma, vėjas pučia. Žmonės lėtai eina kalnu. Ant vieno kalno viršūnės stovi tamsi figūra. Staiga kamera prie jo priartėja. Matome nugarą. Su tamsiai ilgais plaukais žaidžia vėjas. Siluetas atsisuka ir pažvelgia į kamerą:
- Sveiki. Aš Jėzus.
Pradeda rodyti įvairius vaizdus iš Jėzaus gyvenimo, kai tuo metu jis eina iš paskos kamerai ir šneka:
- Tikriausiai žinote mane iš Biblijos, kaip tą, kuris mirė dėl jūsų nuodėmių, kuris yra Dievo apraiška žemėje ir pan.
Rodo Jėzų stovintį priešais piramides, iškėlus rankas. Neryški šviesa iš dangaus krenta jam ant veido.
- Gydyti akluosius, vaikščioti ant vandens ir kankintis už jūsų nuodėmes - sunki pareiga. Po ilgos darbo dienos būnu labai pavargęs ir suirzęs. Tačiau viskas pasikeitė kai atradau Jacobs!
Matome Jėzų sėdintį jaukiame kambaryje prie židinio, laikantį kavos pilną puodelį. Jis lėtai įkvėpia ir gurkštelia.
- Tikra atgavai sielai. Jacobs.
Kamera atsitraukia, šalia jo, fotelyje, sėdi nuostabaus grožio mergina, kuri irgi gerią kavą.
Kamera dar atsitraukia ir persifokusuoja. Matome Jacobs pakelį ant stalo.

Media yra Kalė, nes ji, dėl savo materializmo, už kelis litus parduotų bet ką.

Pavargau rašyt, nors pasakyti dar turiu ką. Gal kitą kartą.

Bye bye.

P.S. Labai skubu. Netaisiau klaidų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Na, prancūzų kalba tikrai labai faina. Siūlau tobulinti šios kalbos žinias svetaineje desreves.com


    desReves.com – Dictionnaire des rêves: interprétation et signification gratuit. Savez-vous ce rêve signifie (interprétation)? Dictionnaire des rêves est une source en ligne gratuit pour interpréter la signification de vos rêves.

Rašyti komentarą