BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mirsim, mirsim, mirsim, mirsim.

Svei… tfu tfu, nėra laiko sveikintis.

Chebra, mirsim. Nes kažkoks čiuvelis va čia: http://tv.delfi.lt/video/icVMJ51b/ , sakė, kad „turėtų mirti 90 žmonių”.

Wohow!

Vaje, kur gi man pradėti? Na ne 90 žmonių turėtų mirti, bet, mano nuomone ( kuri niekada dar nebuvo klaidinga, todėl yra tolygi faktui ), daaaauuug daugiau. Ne nuo gripo aišku, aš apskritai. Ir tik Lietuvoje 90? Nagi kodėl toks siauras jūsų horizontas, ponai! Gal galėčiau pasiūlyti dar keletą valstybėlių? Na, bet 90… Užteks, kaip pradžiai. Galbūt galima pasiūlyti tokių neblogų pretendentų į tą devyniasdešimtuką? Prašau? Na bent 20? 10? Prašau? Na ir būkit tokie.

Ir kodėl būtent 90? Kodėl ne 91 ar 89? M? Kodėl taip pesimistiškai? Taikomės į šimtuką!

*Ooo, salė ošia. „ŠIMTĄ, ŠIMTĄ, ŠIMTĄ!” šaukia.*

“Trys atvejai iš 100.000.”

Bet rimtai, kodėl 90? Iš kur toks tikslus skaičius? Ar čia atskaičiavot žmones, kuriuos tingėsit gydyti, ar kaip?

- Tomai, naujas pacientas tavo.
- Vėl? Pala… Čia kelintas!?
- Deja, deja šitą turėsi gydyti. Tavo 99.999-tas. Šimtatūkstantinis pasitaikė Petrui. Jis jau išėjo alaus gert su draugai.
- Lamingas šunsnukis…

Čia gal koks iškrypęs, sadistinis medikų žaidimas apie kurį žino tik keli išrinktieji? Tą gydysim, tą gydysim, tą… O… To negydysim. Toliau, tą gydysim.

Ir vėl gi „turėtų mirti 90″. Turėtų. TURĖTŲ. O jei ne? O jei ne 90, bet 87? Ką tada? Tris pribaigsit šiaip sau, kad prognozės būtų tikslios? „Kad neabejotų mūsų autoritetu ir kompetentingumu!”. Uh koks žodis. Kompetentingumas. Skamba kaip kažkokia venerinė liga, kurią pastebi tik prabudęs sekmadienio rytą su milžiniškomis pagirio… Pala… Ką?

Bet nebijokit, kilnūs Lietuvos piliečiai! Jūsų valstybės galva, valdžia, jau čia! Išvaikysim epidemijas, sustabdysime pandemijas! Aišku už atitinkamą užmokestį… Bet juk čia sveikata! Juk sveikatai pinigų negaila, ar ne? Negi leisi kankintis savo vaikui? Ne? Gerai. Mūsų banko sąskaitą yra:…

Nors vienas politikas serga šiuo brudu? Ne? Nagi, nagi, tai kaip viena pasipūtusi kalė yra pasakiusi „Bacilos bacilų neima”. Ar kažkaip panašiai. O ir šiaip - kiaulėti vietos lyg ir jau nebėra, tad ir kiaulių gripas juos praleidžia.

Bet šiaip gerai. Paskelbė visokius karantinus. Dabar galiu sėdėti namie ir nieko neveikti, klimpti į depresijos liūną, nekęsti viso pasaulio ir regzti planus kaip galėčiau visiems parodyti didįjį pirštą ir visiškai nusispjauti ant visko. Dabar nieko neveiksiu, o vėliau, tarkim per Kalėdų atostogas, bus labai smagu atidirbinėti. Aleliuja!
Bet šiaip aš čia rašau ne dėl to. Tikrai. Rašau nes esu geras žmogus ir renku centus tai akcijai, atrakcijai, kur jei į blogą… Nu žodžiu, reikia lankytojų. Tad ir rašau, dalyvauju toj akcijoj atra… Kartojuosi.

Bet jei prie šios akcijos yra prisidėjusi TA, tai aš spjaunu ant to banerio, atsiimu visus centus ir sms‘ais siųstus litus, ir galit man pačiulpt. Taip pačiulpt. Ir puikiai žinau, kad mano tėvai mėgsta čia kartais atklysti ir „paskaitinėti”. Labas mama!

Aš be abejo kalbu apie tą blogą, blogą, labai blogą padarą No… Nom… Sunku net parašyti. No. Me. Da. Nomeda. O žinojote, ponai, kad ji yra velnio atsiųstas pasiuntinys, kurio tikslas yra visiška ir absoliuti destrukcija? Nežinojot? Iš kur tu tai ištraukei? Na atmetus tą akivaizdų dalyką, kad ji atrodo kaip devinto pragaro rato „šedevras”, jos vardas kelia abejonių.

Visų pirma kas čia per vardas? Nomeda. A? Ar pažįstat žmogų, kuris turėtų tokį vardą? Ar apskritai esate tokį vardą girdėję? Tad iš kur jis?

Ir dabar žiūrėki. Čia mano šios savaitės atradimas, tad bandysiu viską padaryti kuo dramatiškiau. Nomeda. Įsižiūrėkit. Ar matot? Nomeda. Matot apie ką aš kalbu?

Pasiruošę?

Tam tam tam.

Pam pam pam.

Būgnai groja.

Smuikai ir violončelės sukuria kraupią, įtampos pilną atmosferą.

„Nomeda” atvirkščiai yra „ademon”. Įdėk tarpelį ir.. Matot? A DEMON. ŠVENČIAUSIOS VĖNUOLĖS IŠTEPLIOKIT MANO KIAUŠUS SU NUTELLA, JI TIKRAI DEMONAS!

Nekreipkit dėmesio į tą paskutinę eilutę.

Ir nors aš esu vienas iš tų, kurie peržiūrėję filmą „Inglourious basterds” pamano, kad kolekcionuoti nacių skalpus yra visai neblogas hobis, pamatęs tokius akivaizdžius ir nenuginčijamus faktus susirūpinu.

Ar gi tai reiškia, kad Dievas egzistuoja?

Jei yra demonų, tai yra ir angelų?

Galbūt aš klydau, visą savo gyvenimą tikėdamas evoliucija, didžiuoju sprogimu…

Ne, ne, aš tik juokauju.

Ne dėl demono dalies, bet dėl tikėjimo.

Ai užteks čia nesąmones pezėti. Tik norėjau kažkaip atnaujinti blog‘ą. O šiaip, tai labai šūdinas metas man atėjo. Nežinau ko griebtis, bet juk viskas praeina.

Anyway…

„ENORCA:
O kai kurie žmonės itin klauso savo pačių primityviausių instinktų - pavyzdžiui “Kitokį sugraužk, o jei neišeina, tai apkulk ir išvaryk, kad nenorėtų grįžti”, žinoma transformuodami jį ir apdėliodami gražiais religijos ar moralės cukriniais torto papuošimais :D (+1)”

Mmm… Moralės cukrinis tortas…

„Monika:
pritariu Enorcai:) ir be to, ne gamta neleidžia naudotis savo instinktais, o pati žmonija susikūrė sau tokias taisykles. taip, kad vienintelis elementas, kuris nenori, kad žmogus (tas normalus, o ne tas bejausmis visa ko naikintojas) čia būtų, tai yra sistemų kūrėjai ir iš dalies mes patys.
o antra… gali sukurti atominę bombą ir ja pagrasinti - tada tai tikrai bus reikšminga viso pasaulio mastu:)”

O gi, juk gi, žmogaus protas - gamtos produktas. O ir juk minėjau, kad mes patys viską sureikšminame, kad patys žmonės pasisunkina viską. Bet tiesa, tavo tiesa.

Dėl antro punkto, tai aš kalbu apie pasaulį, kaip… Na… Pasaulį, o ne žmoniją. Jei sukurčiau kažkokį prietaisą, kuriuo netyčia sunaikinčiau visą žemę ir dar truputėlį apdaužyčiau kokį Marsą, vis vien tai nepadarytų jokios įtakos PASAULIO mastu. Yra nuostabi nuotrauka, Habbo ar Hubbo, ar kažkokio teleskopo padaryta, kur yra nufotografuotos tūkstančiai, tūkstančiai galaktikų, kurios, pagal mūsų fizines žinias, net egzistuoti neturėtų dėl savo dydžio ir masyvumo. Bet yra. Ir ką gi čia ta žemelė gali padaryti tokiai jėgai? Tuo labiau žmogus.

P.S. Sorry Nomeda, čia tik šiaip juokauju.

P.P.S. Ai ne, ne sorry. Vis tiek tu neskaitai mano blogo. Ir šiaip nepatinki man. Vat.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. Nomeda:

  sakau, paskaitysiu, ką apie mane žmonės rašo, sakau, susirasiu bendraminčių, gal ir idėjų kokių įdomių prisirinksiu.
  aha tikrai.

 2. Jamk pliusą ir +5ct vaikams :D

  :< aš tai dar nė vieno sergančio nepažįstu XD
  Kurgi tas gripas? :C

 3. Linas:

  Rapce, girdėjau gandų, kad “ATOSTOGŲ TRUMPINTI NEGALIMA”!!! Kažkas pacitavo švietimo ministerijos tinklapyje rastą frazę, kuri man kolkas patinka. Bet žinant mūsų mokyklą, tai nenustebčiau, jei reiktų eiti :]

 4. lu:

  gal tu vienas is tu 90? numirei ar ka? tikraaai pasiilgau tavo irasu… o jau sausis.

 5. ...:

  Su gimtadieniu!!!! daug geru, nauju ir idomiu irasu!

Rašyti komentarą