BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kiaulės artėja

Wazzzzaaaa, žmonės!?

Spėkit kur aš buvau? Spėkit. Ne, aš rimtai - spėkit. Savo kambary? Hahaha, kaip šmaikštu, brangus aknės erzinamas, savimi nepasitikintis, vienatvės kankinamas, išlepęs, perdaug susireikšminęs skaitytojau! Ne, tu klysti. Fukken Oksforde, va kur buvau. Be abejo galėčiau pasakoti apie savo neribotą intelektualumą, darbštumą ir vardinti visus savo talentus, tačiau tai užimtų ryškiai per daug laiko, tuo labiau, kad aš ten atsidūriau ne dėl mini Einšteino manyje, bet dėl to, kad permiegojau su universiteto direktoriaus žmona ( juk akivaizdu, kad jokia moteris neatsispirtų tokiam eržilui ), kuri vėliau įtikino savo vyrą, kad aš esu tikras „atrastas stebuklas” ( ji jam taip sakė prisiekiu ). Haha!

Ir dabar galėčiau pasakoti kaip ten man buvo linksma ir smagu, bet juk jums visiškai pohuj. Sakom taip kaip yra, nereikia jokių veidmainiavimų. Jei pradėčiau dabar rašyti „kaip ten gražu” visi akimirksniu spustels tą X dešinėje pusėje, pačiame viršuje, kuris dažnai reiškia „čia visiškas šūdas, geriau einu paieškoti pornografijos” arba „geriau patikrinsiu savo one/myspace/facebook/ardarkokionorsbrudo žinutes ir paieškosiu naujos dietos, kad galėčiau save pakankinti badaujant”. Pasirodo to X reikšmė priklauso nuo lyties. Tad greitai apibendrinant: man labai patiko, puikūs žmonės, puikūs nuotykiai.

Dabar kai visa tai nustūmėm į nuošalę galime pradėti kabinėtis prie mažų, kvailų šūdukų į kuriuos teko įminti per tas dvi savaites. Juk pripažinkim skundai ir pykčiai daug linksmesni nei, tarkim, geri įspūdžiai. Reikia įrodymo? Okey. Kai pamatai turtingą žmogų niekada negalvoji „O kaip šis ponas/ponia puikiai gyvena! Jis tikriausiai dorai užsidirbo darbščiai atliekant savo darbą ir aukojant save toms bemiegėms naktims. Jis daug vargo ir stengės, tad manau, kad jis nusipelnė viso šio turto”. Fuck no, ką mes galvojame tai „Pažiūrėk į jį, dieve kaip jo nekenčiu. Ponas ūūū aš dėviu prabangų kostiumą ir važinėju brangiu automobiliu. Bjaurus šunsnukis, garantuoju prisivogęs tų milijonų iš dorai dirbančių žmogelių. Asilas, tikiuosi partrenks jį gatvėje.”.

Taigi paskutines dienas Oksforde prakosėjau, prasnargliavau, pragulėjau ir šiaip prasirgau. Į Vilnių grįžau su 38 temperatūra ir išbalusiu veidu. Kaip sakoma: iš Anglijos su meile… Ir kiaulių gripu. Oh my, kiaulių gripas? Ką žinau, tikriausiai ne, bet kiaulių gripas dramatiškiau skamba nei tiesiog peršalimas. Bet vis tiek! Kiaulių gripas, pizdec, mirsim. Aš juo sergu ir jaučiu asmeninę pareigą užkrėsti jus visus pasitelkiant šį blogo įrašą. Prieš publikuojant apkosėjau kiekvieną čia parašytą žodį. Skamba absurdiškai? Garantuoju, kad yra tokių kurie tuo patikėtų, jei tik tai praneštų per televiziją, laikraščius ir pan. Spauda juk be bauginimo taktikos daugiau nieko nemoka.

DIEVE MANO! EPIDEMIJA! ŽMONĖS MIRŠTA! VISIEMS GALAS!

Oh my, kas per liga?
Ermm… Gripas.
Gripas?
Eeee… Jo… Bet čia kitoks… Čia… Errr… Kiaulių gripas!
Daug mirė?
Labai daug!
Kiek?
429 žmonės!
Oho! Iš kiek?
Mmm… ~95 tūkstančių.

Bet palauk, juk tada tik koks 0.42% mirė, tuo labiau kai į tuos procentus įeina žmonės sergantys AIDS, benamiai, kurie gyvena apgailėtinom sąlygom ir neturi jokio priėjimo prie medicinos, kūdikiai, kurių neišsivysčiusi imuninė sistema ir dar daugelis kitų.

But wait, there‘s more! Laikas simptomams! Karščiavimas! Ir dar kosulys! Ir dar va pykinti gali! Ir t.t.
Suranda naują kabliuką, išpučia, o tada, kad baisiau skambėtų, paminėję mirčių skaičių, pradeda vardinti simptomus. Ir vardina tol kol pataiko. O tada ir atsiranda žmonių, kurie pradėję sloguoti ima rėkti „ KIAULIŲ GRIPAS! O ŠŪDAS, MIRSIU!”.

Pagal 2003 metų tyrimą daugiau nei 36,000 žmonių miršta nuo PAPRASTO GRIPO. Ką tai reiškia? Kad paprastas gripas pavojingesnis, nei kiaulių gripas? Ne, bet jis labiau paplitęs. Visi sergame paprastu gripu ankščiau ar vėliau. Shit sucks, bet taip jau yra.

O sunkesnių komplikacijų gali būti su bet kokia liga. Tai nėra išskirtinis kiaulių gripo požymis.
Bet juk tai niekam nerūpi, svarbu, kad būtų SENSACIJA! Ir visiškai nesvarbu, kad tai tik šūdinas melas. Į rinką stumiami vaistai, kuriami nauji pavadinimai, simptomų sąrašas ilgėja, ir vis gąsdina, ir gąsdina, ir gąsdina. Nes baimė pelninga.

Ir beje:

Neapsimetinėsiu, kad esu situacijos žinovas ir šiaip nuostabiai įžvalgus ir protingas, bet ir idiotas manau supranta, kad šis sumišimas kažkam beria pinigėlius į kišenę. Čia ta pati situacija kaip ir visur kitur. Baimė, panika netgi mirtis neša pelną. Išsigandęs apsidraudi ir taip nutinka, kad kelionėje susergi. Kas dabar? Gauni pinigus? O kaip įrodysi, kad sergi būtent kiaulių gripu, o ne paprastu gripu? Simptomai juk tokie patys. Daryk kraujo tyrimus, siųsk į Angliją, lauk rezultato. Kiek žmonių ryšis tokiam procesui?
Ar reikia atkreipti dėmesį į kiaulių gripą? Taip. Ar reikia panikuoti ir bijoti? Ne. Užpiso.

Vaje, Rapolai, kiek tu daug keikiesi!
Eik tu nahuj.

Taip pat skrydis lėktuvu, kaip ir praeitais metais, buvo absurdiškas. Teko iškrauti lagaminus, prašyti draugų, kad įsidėtų keletą mano daiktų, lakstyti pirmyn atgal, keletą kartų eiti per apsaugos postus, keletą kartų aiškinti, kad fotoaparatas nėra užmaskuotas ginklas ir t.t.
Bet sugrįžkim į dabartį ir peržvelkim keletą komentarų.

O atsiprašau ponas, dirbtinai mandagus, skaitytojau. Pardon, kad nusprendžiau per VASAROS ATOSTOGAS kažkur išvykti. Tikrai, aš baisiai nusidėjau. Ir kaip drįsau išvykęs sėdėti be INTERNETO ir neatrašinėti į nuostabiai išsamius, reikšmingus komentarus, kurie padėtų man ir kitiems augti kaip asmenybėms. Po galais, juk didelė tikimybė, kad mano neatrašymas į komentarus atidėjo Jėzaus sugrįžimą dar dviem šimtams metų! Ką gi aš galvojau? Atleisk man brangus, mano gyvenimui daug reikšmės turintis, anonime. Leisk man ištaisyti savo klaidas ir atsakyti į komentarus, į kuriuos iki šiol nesu atsakęs.

Ieva:
Nu tu pavarai! Ir pastoviai. Nežinau iš kur trauki viska, bet nuotaiką praskaidrino.

Dėkui, Ieva.

zarra:
Aš prisidedu prie Ievos - tu pavarai! Ne kiekvienam sektųsi būti sarkastišku šiek tiek pasenusių naujienų apžvalgininku. O tau, kaip pastebėjau, sekasi.

Aha sekasi man pavaryti. Deja privaryt, nuvaryt, pravaryt - nelabai. :(

ENORCA:
>_> tikiuosi dėsimęs anonymous kaukes >:3

Dėsimės, dėsimės. O užsidėję bėgiosime nuogi po senamiestį, terorizuosime senukus, kabinėsimės prie panelių, lakstysime nuo policijos, šlapinsimės vidury gatvės, dainuosime ABBA dainas ir… Oi… Sorry, ne į tą svetainę rašau. Susimaišiau. Oops.

Bailys Anonimas:
Gerai papostinta. Respect.

Bailys Anonimas iš 4chan‘o? Kažkaip nesiderina, pone. Iš giliausios interneto subinės išlindęs anonimas turėtų trykšti drąsa ir pohuizmu. Na nesvarbu. Respect, baily anonime.

Okt:
Ir kaipgi tave skriaudžia blogas.lt?

Meta „Klaida! Klaida! Klaida!”, neveikia visas tas „patiko” šūdniekis, tarpus sudėti tikras galvos skausmas, nuotraukas kelti reikia keletą kartų ir tai nebūni užtikrintas, kad viskas veiks. Kartą man buvo išmetęs lentelę kurioje buvo parašyta: „Sveikas, Rapolai. Tu manęs nepažysti, bet aš apie tave žinau viską. Asmens kodą, gimimo vietą, kreditinės kortelės numerį, su kuo bendrauji, ką mėgsti, ko nekenti. Aš buvau sukurtas tam, kad pasunkinčiau tau gyvenimą. Neleisiu įdėti naujo įrašo. Ne, manęs sustabdyti neįmanomą. Geros dienos, Rapolai. Aš tave stebiu. P.S. Nejau tikrai manai, kad dabar geri arbatą?”. Prisiekiu, taip ir buvo.

Na dar keletas, greituku:

selfheadcleaning:
Šlykštu, man patiko.

Ok.

Akvareles:
šaunuolė. teisingai parašei :)

Taip, aš šaunuolIS. Kiek pastarąjį kartą tikrinau - kiaušai vis dar vietoj.

hashisher:
bet man taip patiko būti mergaite, kodėl tu liepi būti šuniuku?!

M?

laura:
na ir parasyta

Aha. Lietuviškai, su kableliai ir nosinėm raidėm. Klaiku.

O jei atvirai, patinka man visi skaitytojai ir ypač komentatoriai. :) Jei ne jūs, nerašyčiau. Žinau, žinau, rašau retai, bet vis tik rašau. Tad, dėkui jums.

Dar vienas komentaras, kurį pats sugalvojau:
Ei šaunus, neapsakomai gražus ir talentingas, biče! Parodyk tą nuostabų piešinį, kurį nupiešei prieš dvi minutes.

Su malonumu, brangus skaitytojau.

Eikit šikt, čia dramblys.

P.S. Tiesa iš Oksfordo grįžau jau senokai, bet va dar Nidoj buvau. Apie tai galbūt kitą kartą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (5)

 1. Linas:

  Fuck yeah. Oxforde buvo nesveikai gerai :D (na, tik gale truputuka apsirgom) :)

 2. ?:

  ir iškurgi aš galėjau žinoti, kad tu kažkur išvažiavai? tu taigi nežinojai, kad aš, pavyzdžiui, nusipirkau naujas užuolaidas?

 3. Ieva:

  Nesupratau kodėl nusprendei atrašinėt į žmonių komentarus. Neturi su kuo pabendraut ar pritrūko minčių ką parašyt? :D Komentuoja tie, kas neturi veiklos (čia aš ir apie save), o reaguot nereikėtų… Keistai atrodo :D

 4. dviprasmiškas tas dramblys

 5. som1you_nau:

  Aiste:

  dviprasmiškas tas dramblys

  NO SHIT, SHERLOCK.

Rašyti komentarą